Wspomnienia są ulotne. Dla utrwalenia ważnych chwil z naszego życia sięgamy po kamerę. Wideofilmowanie to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień. Kiedyś były to kasety VHS, kto ich nie pamięta :). Nagrane filmy stanowią największą pamiątkę docenianą niejednokrotnie dopiero po latach. Wywołują uśmiech, wzruszenie, czasami łzę w oku. Do Państwa dyspozycji jest nasze doświadczenie zdobywane latami. Nasza wiedza, która pozwala iść z duchem czasu, a co za tym idzie umiejętność niezagubienia się w ciągle postępującej technologii.

Staramy się pokazać to, czego bez nas nikt by nie zobaczył. Film ma to do siebie, że za każdym razem kiedy się go ogląda zauważa się nowe szczegóły. Efekt naszej pracy przedstawiamy Państwu w poniższych galeriach.

Wydaje się, że było to tak niedawno. Mieliśmy przyjemność poznać wiele Młodych Par. Każda z nich była inna, o innej wrażliwości, jedyna w swoim rodzaju. Były takie, z którymi spędziliśmy tylko krótką chwilkę, były też takie, z którymi poznaliśmy się bardzo dobrze.

Oj działo się działo, aż rzewnie robi się na myśl ile to już wzruszeń za nami, ile szczęścia i pięknych chwil. Ile miejsc odwiedziliśmy, ile sal weselnych, jak wielu członków zespołów spotkaliśmy.

Z przyjemnością wracamy myślami do chwil spędzanych na sesjach. To najprzyjemniejsza część trylogii ślubnej. Po stresie w czasie ślubu, wyczerpujących weselnych tańcach do białego rana, sesja ślubna to odprężenie i relaks.

To zbiór zabawnych scenek zebranych w czasie naszej współpracy z Parą Młodą. Często już w czasie pierwszych rozmów wiemy, że Młodzi mają olbrzymie poczucie humoru, czerpią z życia garściami, cieszą się chwilą, żartują i są roześmiani.

Podziękowania w formie filmu zawsze stanowią wzruszającą formę wdzięczności dla rodziców prezentowaną w czasie wesela. Tylko my wiemy ile pracy, czasu, pomysłowości i sprytu (bo przecież nagrać trzeba w tajemnicy) młodzi muszą włożyć w nagranie takich podziękowań.

Video sesje narzeczeńskie stają się coraz bardziej popularne. I bardzo dobrze. Można uznać, że to rozbieg przed dniem ślubu kiedy to Młoda Para jest głównym obiektem dla wszystkich aparatów i kamer, także "ciocinych" i "wujkowych".