W tym dziale zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług oraz ich szczegółową ofertą.
W zależności od rodzaju zlecenia i Waszych życzeń, oferty dopasowywane są do potrzeb indywidualnie. Zależy nam aby dokładnie i szczegółowo ustalić zakres realizacji usług. Preferujemy osobiste spotkanie, które jest najlepszą formą komunikacji. Po ustaleniu szczegółów współpracy zostanie przedstawiona Wam umowa, która dodatkowo zagwarantuje zrealizowanie zlecenia terminowo oraz zgodnie z ustaleniami.
Usługi realizujemy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju (obsługujemy klientów anglojęzycznych).

Proponowana przez nas oferta ślubna jest jedna i nie ma w niej podziału na warianty brązowe, srebrne etc.. Uważamy, że uroczystość ślubna należy do takich wydarzeń, w których nie ma miejsca na minimalizm. Oferujemy poniżej wszystkie niezbędne dla tego rodzaju zlecenia elementy, które - wg naszego doświadczenia - powinny składać się na całość reportażu ślubnego dla każdego naszego klienta.

Oferując poniższą ofertę video-podziękowań zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia oraz podziękować ukochanej osobie, rodzicom, dziadkom, przyjacielowi, nauczycielowi, wychowawcy, byłej żonie, teściowej czy wrogom :).

Proponujemy do wyboru 3 pakiety: kompleksowy pakiet foto-video, pojedynczy pakiet fotograficzny lub pojedynczy pakiet video.

Foto-ścianka powstała z myślą zarówno o naszych obecnych partnerach jak i potencjalnych klientach, którzy cenią sobie dobrą zabawę, niebanalne atrakcje podczas imprezy. Projekt fotościanka dopasowany jest do Waszych potrzeb, a stosownie do okoliczności jesteśmy przygotowani na Wasze sugestie i życzenia.