P ortfolio (innymi słowy: teczka dokonań) jest tak popularnym pojęciem w biznesie, jak referencje potencjalnego kandydata dla pracodawcy. Portfolio to wizytówka, która przedstawia pełen obraz naszych kwalifikacji i możliwości. A w fotografii to właśnie portfolio jest zarówno językiem pisanym jak i mówionym. To najczęściej odwiedzana sekcja każdej strony internetowej, która dotyczy fotografii. Ile by można nie mówić o zdjęciach i chwalić się sprzętem, osiągnięciami oraz doświadczeniem, to portfolio decyduje o tym, czy przeskoczyliśmy poprzeczkę. Czy sprostaliśmy wymaganiom a także czy mamy szansę zadowolić klienta. Zachęcamy do sprawdzenia naszej "foto-teki".

"Już mi niosą suknię z welonem ... "
Przygotowania to szczególny etap w dniu Pary Młodej, niby dzień jak co dzień, ale każdy czuje że coś wisi w powietrzu.

"Inagle dzwony dzwonią ..."
I zaczyna się ten najważniejszy moment w życiu Młodych. Emocje sięgają zenitu i nie dostrzega się już zaproszonych gości, pięknie udekorowanego kościoła i wszystkiego tego co dookoła.

"Dla młodej pary sto lat, dla młodej pary ten walc, niech miłość połączy ich ...".
Powitanie chlebem i solą ... nie każdy wie, że to staropolski obyczaj, już w XVI wieku rodzice witali państwa młodych po powrocie z kościoła.

"Dmuchawce, latawce, wiatr ..."
Po weekendzie pełnym wrażeń, gdy ucichnie weselny gwar, wypalą się świeczki na stołach, gdy wyciszą się dźwięki weselnej muzyki, nadchodzi chwila na beztroskę, spontaniczność, zabawę.