Otrzymujemy mnóstwo pytań, komentarzy, opinii dotyczących zarówno naszej pracy jak i nas samych, kim jesteśmy, dlaczego i po co.... W poniższych artykułach postaramy się przybliżyć Państwu nasze osoby, podzielić się opiniami klientów, odpowiedzieć na wiele pytań oraz przedstawić zakres usług oraz produkty, jakie oferujemy. Zapraszamy również do naszego studia fotograficznego w Szczecinku. Zachęcamy do skorzystania z naszych promocji.

Proponujemy realizację :

...czyli minimum naszych słów, maksimum Waszych! Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy! To najlepsza forma reklamy nas samych jak i pozytywny bodziec do dalszego rozwoju!

Coraz szersze grono naszych klientów decyduje się na foto-obrazy, które stanowią wspaniałą i oryginalną pamiątkę na różnego rodzaju okoliczności np.: rocznice lub urodziny.

Foto-ścianka to przenośne studio fotograficzne, gdzie na tle fotograficznym zdjęcia robi fotograf a nie automat. Zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości umożliwią wydruk odbitek dowolnego formatu.

Wszystkie materiały filmowe oraz fotografie powinny znaleźć się w Państwa bibliotece w możliwie jak najbardziej eleganckim wydaniu.

Music Partners to DJ + wodzirej / konferansjer, czyli duet idealny na imprezę – bo ... co dwie głowy, to nie jedna, a co cztery ręce, to nie dwie. Praca w duecie to optymalny pakiet, aby przez całą imprezę utrzymać atmosferę wspaniałej zabawy.

O nas... Wbrew pozorom to nie jest łatwe... Postanowiliśmy odłożyć ten artykuł na sam koniec.

Wiemy że przecież ciągle robimy sobie zdjęcia. Mamy coraz fajniejsze telefony, a w tych telefonach setki zdjęć, bo przecież te telefony mają coraz fajniejsze aparaty.