W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po kamerę. Film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.

Foto-CHROMińscy to firma, która w Szczecinku działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Szczecinek to nasze miasto rodzinne i tu wykonujemy ogromną część naszych projektów. Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu filmowego, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że przekazane materiały przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata.

Video ślubne stanowi trzon naszej działalności. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże filmowe. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.