Foto-CHROMińscy to firma, która w mieście Starogard Gdański działa od wielu lat realizując projekty z zakresu usług foto-video. Pragniemy zaoferować wykonanie kreatywnego, ponadczasowego reportażu filmowego, w którym umiejętnie łączymy rozsądny kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Wysoka jakość wykonania sprawi, że przekazane materiały przetrwają próbę czasu i będą stanowić niezapomnianą pamiątkę przez lata.

Wyjątkowe miejsce w naszej działalności zajmuje video ślubne i film z sesji ślubnej. W swoją pracę wkładamy coś więcej niż tylko czas. Naszym celem jest pokazanie Waszego ślubu naszymi oczami. Dzięki nam zatrzymacie się w chwilach, o których nie wiedzieliście. Zobaczycie spojrzenia, uśmiechy, łzy wzruszenia, zabawne sytuacje i gesty... W naszym filmie ślubnym poszukujemy tego, co najtrudniej uchwycić, czyli magii, niepowtarzalności, atmosferę tego jedynego dnia.

Sesja ślubna to czas zabawy i swobody, video z sesji plenerowych jest jedną z najpiękniejszych pamiątek do których często się powraca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.