Jako Firma Foto-CHROMińscy w mieście Stargard jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Film reportażowy pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

W naszej działalności filmy ślubne zajmują czołowe miejsce. Video ze ślubu to zapisana w obrazach historia o szczęściu, miłości, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze filmy zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby film ze ślubu, wesela i video z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.

Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Video z sesji plenerowej jest jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.