F ilm to ruch i ciąg obrazów przedstawionych w czasie, które wraz z dźwiękiem potrafią stworzyć fantastyczny klimat. To dokument, często prawdziwe gesty i słowa oraz wzruszenie.
Uroczystość ślubna zajmuje w videofilmowaniu miejsce szczególne. Z jednej strony to wielkie wyzwanie, z drugiej to praca niezwykle fascynująca, osobista, intymna. Każda Para Młoda chciałaby aby dzień jej ślubu był niezwykły i uroczysty, bo przecież jest niepowtarzalny. Staramy się aby nasze filmy ślubne zatrzymywały ważne dla Was chwile a także emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Cieszy nas, że zaufało nam już tak wiele par. Być uczestnikami Waszego ślubu i świadkami Waszego szczęścia to dla nas wielki przywilej.

Rzeszów to dla nas miasto szczególne. Atrakcyjny jako miasto i dający wiele możliwości zawodowo. Miasto zajęło drugie miejsce w rankingu najbardziej atrakcyjnych aglomeracji. Rzeszów został doceniony za mobilność, dotyczy to szeregu połączeń w kierunku wszystkich praktycznie miast w Polsce, jest bazą wypadową w stronę Bieszczad, Przemyśla/Krasiczyna, a lotnisko otworzyło miastu okno na świat. Również jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, Rzeszów został uznany za jedno z najbezpieczniejszych miast w Polsce.

Nowoczesność osiedli płynnie łączy się z najstarszą częścią miasta Rzeszowa, czyli ze starym rynkiem, w którego centralnym miejscu dumnie prezentuje się ratusz. Niedaleko znajduje się rzeszowska studnia, która stała się ulubionym miejscem spotkań dla przyjaciół i zakochanych.

Rzeszów jest miastem, z którego pochodzi wielu znanych i lubianych artystów. Wśród nich jest Tomasz Stańko, Stan Borys, modelka Anja Rubik, zespół Pectus, Justyna Steczkowaska, a po ulicy 3go Maja do dzisiaj przechadza się Tadeusz Nalepa.
Miasto ciągle się zmienia, ciągle pięknieje, ciągle się rozwija, ciągle zaskakuje. Czyste, zielone, zadbane zachęca do pozostania na dłużej. Na całe życie.

Ratusz RzeszówRzeszowski ZamekTadeusz Nalepa pomnik

Foto-CHROMińscy - tandem w życiu i duet w pracy. Inspiruje nas patrzenie, myślenie obrazami. Fotografia i videofilmowanie to nasz sposób na życie. Jesteśmy przekonani, że film z uroczystości to więcej niż słowa. Wierzymy w siłę i magię obrazów zapisanych na klatce filmowej. Wiemy, że tworzymy wspomnienia. Rzeszów to jedno z miast, w którym pracuje nam się najlepiej.
Wiemy, że wideo ślubne to pamiątka nie tylko dla młodej pary, ale dla wielu pokoleń, to zapis historii nowej rodziny. Dokładamy wszelkich starań aby filmy z uroczystości i video z sesji ślubnej wywoływały wiele miłych wspomnień i uśmiechu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.