W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat i kamerę. Film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.

Jesteśmy Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem w mieście Police i okolicach. W to co robimy wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie ulotne chwile przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji filmach.

Ogromną część naszej działalności zajmuje video ślubne i filmy z sesji plenerowych. Film ze ślubu to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu - oczekiwanie, radość, wzruszenie, szczęście, ale także radosną zabawę w czasie wesela. Filmy ze ślubu oglądane po latach przypominają o tych niezwykłych chwilach. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.