Zjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach, pozwalają powracać do minionych przeżyć, dostarczają wiele wzruszeń i uśmiechu.

Zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Szczecinek to nasze miasto rodzinne i tu realizujemy ogromną część naszych projektów. Fotografia reportażowa jest tym rodzajem fotografii, w której odnajdujemy się bardzo dobrze. I ten rodzaj zdjęć zajmuje w naszym życiu zawodowym czołowe miejsce.

Najpiękniejszym reportażem są niewątpliwie zdjęcia ślubne. W pełni zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejszy dzień w Waszym życiu i wiemy jak, poprzez fotografię ślubną, upamiętnić go na zawsze. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Zdjęcia plenerowe stwarzają nam nieograniczone możliwości, to dobra zabawa i spontaniczność, dokonamy wszelkich starań żeby były to zdjęcia z sesji marzeń.

Wierzymy w siłę i magię fotografii. To właśnie zdjęcia będą najchętniej oglądaną, a często też jedyną, pamiątką z dnia Waszej uroczystości. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego tworzymy niepowtarzalne reportaże. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Niezapomnianą pamiątkę z pewnością stanowić będą zdjęcia z fotograficznej sesji ślubnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.