Dobrze wiemy, że zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach, pozwalają powracać do minionych przeżyć, dostarczają wiele łez i wiele uśmiechu. Rzeszów to nasze miasto rodzinne i tu realizujemy wiele naszych projektów, a fotografia reportażowa jest tym rodzajem fotografii, w której odnajdujemy się bardzo dobrze i z radością tworzymy nowe historie. Również Waszą historię.

Każdy z nas szuka swojego miejsca na ziemi. Miejsca, które jest pięknie położone a jednocześnie dające możliwość pracy oraz rozwoju. I co chyba najważniejsze: spokojnego, szczęśliwego życia. Jednym z miast przyjaznych dla młodych ludzi jest Rzeszów.

Rzeszów jest stolicą Podkarpacia. Rzeszów ujmuje wszechstronnością - oferuje wysoki poziom edukacji na wszystkich poziomach, a szczególnie na uczelniach wyższych, oferuje szeroką ofertę kulturalną- kina, teatry, filharmonia, jest ceniony za nowoczesność.

Nowoczesność osiedli płynnie łączy się z najstarszą częścią miasta Rzeszowa, czyli ze starym rynkiem, w którego centralnym miejscu dumnie prezentuje się ratusz, nieopodal znajduje się rzeszowska studnia, która stała się ulubionym miejscem spotkań dla przyjaciół i zakochanych.

Stylowe zadaszenie oraz kamienny mur stanowią z niej miejsce posiedzeń i spotkań. Jest oblegane także podczas koncertów i występów artystycznych. Spore zainteresowanie budzi także rzeszowska fontanna multimedialna, która w czasie pokazów gromadzi sporą rzeszę Rzeszowian.

Studnia rzeszowski rynekWille secesyjne w RzeszowieZamek w Rzeszowie

Foto-CHROMińscy to energiczny i zgrany team, dla którego aparat fotograficzny i kamera stały się nieodłącznym towarzyszem w życiu prywatnym i zawodowym. To co robimy daje nam wiele satysfakcji i pokazuje jak wiele szczytów mamy jeszcze do zdobycia. W naszą pracę wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia tak, aby wszystkie wydarzenia przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji zdjęciach. Trzon naszej działalności stanowi fotografia ślubna i zdjęcia plenerowe.

Ślub to dzień szczególny, niepowtarzalny. Pełen oczekiwania, wzruszeń, radości, dotyku dłoni, szczęścia w oczach ukochanej osoby, wielkich emocji i wielkich nadziei. Dzięki naszej pracy obejrzycie swoją opowieść, zobaczycie piękno tych wszystkich chwil. Uwieńczeniem ceremonii ślubnej jest sesja ślubna. Zdjęcia plenerowe stwarzają nam nieograniczone możliwości. Dokładamy wszelkich starań żeby były to zdjęcia z sesji marzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.