Jako firma Foto-CHROMińscy w mieście Police jesteśmy częstym gościem, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu. Fotografia reportażowa pokazuje dokładnie to czego w danym czasie doświadczamy. Jako obserwatorzy i świadkowie wydarzeń zapisujemy ich przebieg.

W naszej działalności zdjęcia ślubne zajmują czołowe miejsce. Fotografia ślubna to zapisana w obrazach historia o szczęściu, miłości, emocjach dwojga ludzi. O ich rodzinie i przyjaciołach. O wspólnym przeżywaniu i radości. Staramy się, aby nasze zdjęcia zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Zależy nam aby zdjęcia ze ślubu, wesela i zdjęcia z sesji ślubnej stanowiły dla Was piękną pamiątkę do której będziecie powracać nie raz.

Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Zdjęcia plenerowe są jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.