Foto-CHROMińscy to firma specjalizująca się w wideofilmowaniu i fotografii reportażowej. Fotografia to magia, zaklęcie emocji, możliwość zapisu ulotnych chwil, możliwość spojrzenia na świat z innej strony. Kalisz Pomorski jest miastem, w którym chętnie podejmujemy współpracę i do którego wracamy z przyjemnością.

Uroczystość ślubna zajmuje w fotografii miejsce szczególne, z jednej strony to wielkie wyzwanie, z drugiej to praca niezwykle fascynująca, osobista, intymna. Każda Para Młoda chciałaby aby jej dzień ślubu był wyjątkowy i niepowtarzalny, staramy się, aby nasze zdjęcia ślubne zatrzymywały chwile dla Was ważne i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu. Cieszy nas, że zaufało nam już tak wiele par. Być uczestnikami Waszego ślubu i świadkami Waszego szczęścia to dla nas wielki przywilej.

Dopełnieniem dnia ślubu jest plener ślubny. Bez obawy o fryzurę, suknię możemy realizować wiele pomysłów, pojechać w wymarzone miejsca. Sesja ślubna to czas zabawy, radości, czas żeby pokazać swoje szczęście, żeby być sobą. Zdjęcia plenerowe są jedną z najpiękniejszych pamiątek, do których chętnie się powraca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.