W życiu jest wiele ważnych, niepowtarzalnych momentów, które warte są uwiecznienia. Dla utrwalenia tych chwil sięgamy po aparat i kamerę. Fotografia i film to nic innego jak zapisywanie i przechowywanie wspomnień, które pozostaną na dłużej niż na jedną chwilę.

Jesteśmy Foto-CHROMińscy, zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem w mieście Gdańsk i okolicach. W to co robimy wkładamy wiele serca, energii i doświadczenia, aby wszystkie ulotne chwile przemieniać w historie zamknięte w nieszablonowych i pełnych emocji zdjęciach.

Ogromną część naszej działalności zajmuje fotografia ślubna i zdjęcia z sesji plenerowych. Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Staramy się, aby nasze kadry zatrzymywały ważne dla Was chwile i emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu - oczekiwanie, radość, wzruszenie, szczęście, ale także radosną zabawę w czasie wesela. Fotografie ze ślubu oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach. Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.